Piekący ból pod prawą pachą bez innych zmian skórnych

Witam Pani/Panie Doktorze, Mój problem polega na tym, że od ok.10 dni odczuwam piekący ból pod prawą pachą. Nie ma żadnych widocznych zmian skóry ani obrzęków. Stosowanie środków dermatologicznych i przeciwbólowych nie przynosi żadnej ulgi. Lekarz rodzinny nie postawił żadnej diagnozy. Mam 83 lata. Bardzo proszę pilnie o opinię w tej sprawie. Z góry serdecznie dziękuję.

Lek. Tomasz Budlewski

Być może usg więcej powiedziałoby. Proszę koniecznie udać się do lekarza chirurga ogólnego. Bez badania lekarskiego ciężko jest coś więcej powiedzieć.