Swędzące krostki pod pachami

Mam krostki pod pachami pod lewą pachą małe krostki a pod prawą więcej krostek i taką jakąś owalną postać jakby się z tych krostek ułożyła swędzą mnie i pieką. Jak zastosuje korę dębową to na chwile swędzenie ustępuje. Co mam robić jestem osobą bezrobotną i nie mam na lekarstwa czy domowymi sposobami można to wyleczyć. Bardzo proszę o odpowiedź. Pozdrawiam Paweł.

Lek. Tomasz Budlewski

Trudno mi ocenic co może byc przyczyna zmian bez ich obejrzenia, mozna spróbowac kąpieli tych okolic w krochmalu, ale jeśli objawy nie ustapia proszę udać się do lekarza, na rynku jest dostepnych wiele tanich zamienników leków gdyby istalała konieczność leczenia

Dzień dobry :). Proszę umówić się na konsultację do lekarza dermatologa. Lekarz podczas konsultacji obejrzy zmiany, zbada je . Jeśli będzie potrzeba zleci wykonanie dodatkowych badań. I będzie mógł postawić diagnozę oraz wdrożyć odpowiednie leczenie.