Problemy ze skórą u 4-miesięcznego synka

Witam mam 4 miesiecznego synka, ktory ma problemy ze skora,ma krostki rozwe na ciele najwiecej na buzi. Ma to juz od 3 mies. ciezko oddycha ma zmienione kosmetyki I nic. Lekarze w nl nic nie robia. Drapie sie jest placzliwy.martwie sie prosze o pomoc

Lek. Tomasz Budlewski

Bez obejrzenia zmian trudno mi udzielić porady. Czy to mogą być potówki? Proszę wykąpać synka w krochmalu, zapytać Mam, Babć na pewno wiedzą o co chodzi. Jeśli nie pomoże konieczna będzie wizyta u pediatry, jeśli to zmiany alergiczne być może syn wymaga zmiany sposobu żywienia, a nie tylko kosmetyków.

Bez obejrzenia zmian nikt diagnozy nie postawi.Warto pomyśleć o zmianie lekarza.

Prosze używać dermokosmetyków z apteki do kąpieli i smarowania dziecka