Pielęgnacja i higiena po zabiegu wazektomii

Wczoraj miałem robiony zabieg wazektomii. Mam pytanie czy mogę wziąść prysznic dzień po zabiegu? Mam jeszcze opatrunki. Miałem ją robioną w znieczuleniu miejscowym. Proszę o pilną wiadomość. Z góry dziękuję. Robert

Nie znam zakresu , przebiegu , efektu końcowego zabiegu , ani stanu obecnego rany pooperacyjnej - nie potrafię więc odpowiedzieć autorytatywnie! Myślę , że szczegółowe zalecenia otrzymał Pan od operatora! Jeśli nie - to proszę się jutro z nim skontaktować! zż