Pielęgnacja włosów

WITAM MAM PYTANIE CO ZROBIĆ ŻEBY WLOSKI SZYBKO ROSLY BYLY LADNE NIE SUCHE ??

Witam, najlepszym sposobem na pobudzenie wzrostu włosów jest dostarczenie składników regenerujących mieszki włosowe do wewnątrz. Zabieg przynoszący największe rezultaty w tym zakresie to mezoterapia mikroigłowa, dzięki której w naskórku tworzą się mikrokanaliki ułatwiające wnikanie substancji aktywnych wgłąb skóry. Docierają one bezpośrednio do skóry właściwej, gdzie następuje ich maksymalna absorpcja, nieosiągalna dla innych metod kosmetologicznych. W ciągu minuty powstaje około 70 000 mikrokanalików, przez które wnika odpowiednio dobrany preparat aktywny. Efektem zabiegu jest zahamamowanie nadmiernego wypadania włosów, przyspieszony porost wraz ze wzrostem nowych włosów oraz znaczna poprawa ukrwienia skóry głowy. Ważna jest także odpowiednia dieta bogata w mikro oraz makroelementy bądź ich suplementacja. Odpowiednio dobrane kosmetyki oraz regularne ich stosowanie zmniejszy przesuszenie włosów.