Pieprzyki na twarzy a golenie

Dzien Dobry Mam pytanie a chodzi mianowicie o pieprzyki znajdujace sie na twarzy mam ich kilka nie są duze ale jednak są i teraz nasuwa sie pytanie jak się golić narazie mam lekki zarost ale jak przyjdzie później ze ten zarost będzie mocny to jak sie golic bo boje sie że moge sobie zaciać któregoś z pieprzyków.

Trzeba golić się ostrożnie, jeżeli zmiany barwnikowe są płaskie nie stanowi to wielkiej trudności, aby zrobić to bezpiecznie. Można oczywiście rozważyć wycięcie. Zawsze warto jest skonsultować się w tej sprawie.

Konieczna wizyta u dermatologa/onkologa zajmujacego się znamionami!!! To on , po badaniu dermatoskopowym oceni , które zmiany są do ew. wycięcia profilaktycznego!!! Ps.proponuję ew. przejście na golenie się dobrą maszynką elektryczną!!! zż