Piersi o podścielisku tłuszczowym i dość obfitej ilości dysplastyczniej tkanki gruczołowej

Witam.Piszę w sprawie wyniku badania ultrasonograficznego mojej mamy.ma 64 lata juz 7 lat jest po menopauzie:Piersi o podścielisku tłuszczowym i dość obfitej ilości dysplastyczniej tkanki gruczołowej.nie widać zmian ogniskowych płyniwych.w piersi lewej ok.4mm widoczne jest hipoechogenne ognisko o sr do 5mm, w piersi prawej hipoechogenne ognisko o sr 8mm oba o charakterze FA, doły pochwowe wolne od patologicznych węzłów chłonnych. proszę o wytłumaczenie i obiektywną opinię.pozdrawiam

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę koniecznie udać się do lekarza ginekologa, po badaniu będzie można określić odpowiednie dalsze postępowanie. Konieczne jest poznanie większej ilości informacji z historii medycznej aby móc coś więcej powiedzieć,.