Pierwotna nadczynność przytarczyc a wyniki badań hormonalnych

Witam, mam 28 lat, miałam pierwotną nadczynność przytarczyc (już po operacji), niedoczynność tarczycy w przebiegu choroby Hashimoto. Od jakiegoś czasu TSH (ICD-9:L69) podwyższone, ostatnie badanie pokazało TSH 5,520 mlU/l 5,520 gdzie norma to 0,27-4,2. Biorę eutyrox 50

Proszę pamiętać, iż przy Hashimoto odpowiednia dieta jest NIEZWYKLE istotna! Należy wyeliminować laktozę, gluten oraz warzywa psiankowate, a efekt będzie zdumiewający - poprawa wyników badań krwi, oraz powrót energii.
W razie pytań zapraszam do kontaktu.

Pozdrawiam,
k.wawrzyniak@odzywiajsiezdrowo.pl
www.odzywiajsiezdrowo.pl