Wyniki ATPo i ATG a Euthyrox

Witam serdecznie Ostatnio robiłam sobie dodatkowe badania prywatnie ,kiedyś zalecone od endokrynologa ATPo wynik 600 ,ATG wynik 536 także przy tym i wyszło mi TSH 5,600 .Nadmieniam ,że biorę już 7 mies eutyrox N75.Czy wyszły one źle według lekarzy specjalistów ? Z góry bardzo dziękuję za odpowiedz Pozdrawiam

Proszę pamiętać, iż przy Hashimoto odpowiednia dieta jest NIEZWYKLE istotna! Należy wyeliminować laktozę, gluten oraz warzywa psiankowate, a efekt będzie zdumiewający - poprawa wyników badań krwi, oraz powrót energii.
W razie pytań zapraszam do kontaktu.

Pozdrawiam,
k.wawrzyniak@odzywiajsiezdrowo.pl
www.odzywiajsiezdrowo.pl