Pierwszy stosunek seksualny z użyciem prezerwatywy

Witam. Posiadam pewien problem. Wczoraj z moją dziewczyna zdecydowaliśmy się na Nasz 1 raz. Założyłem prezerwatywę, i wszystko było ok, jednak dziewczyna przed samym wejściem się rozmyśliła. Więc zdjąłem prezerwatywę. Po jakimś czasie (około 5min) zaczęło się wszystko od nowa i wtedy już doszło do stosunku, jednak bez prezerwatywy. Wszedłem w nią na około 10 sekund i przypomniałem sobie o prezerwatywie i wyszedłem. Dziewczyna miała dni płodne, jednak nie było wytrysku. Proszę o pomoc.

Ryzyko nie jest tak duże jak w przypadku stosunku z wytryskiem, jednak z względu na możliwość obecności plemników w preejakulacie (płynie, który wydziela się podczas stosunku) nie można jej wykluczyć.

Pozdrawiam!