Ryzyko ciąży po kontakcie narządów płciowych i stosunku w prezerwatywie

Witam! Niedawno współżyłem z moją dziewczyną. Dotknąłem ją wilgotnym prąciem. Następnie założyłem prezerwatywę i dotknąłem ponownie tego miejsca, jednakże już w prezerwatywie. Następnie współżyłem z nią. Nie miałem wytrysku w pochwie, ale poza narządami rodnymi. Czy jest możliwość, że moja dziewczyna zaszła w ciążę? Z góry dziękuję za odpowiedź :)

Lek. Magdalena Pikul

Witam. Stosunek w prezerwatywie oraz stosunek przerywany nie są pewnymi metodami antykoncepcji. Jeżeli były to dni płodne to nie można wykluczyć ciąży.