Zapytaj lekarza

7 4 0 , 2 8 6

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Ryzyko ciąży bez penetracji ale po ocieraniu narządami płciowymi

Piszę ponownie po poprawieniu błędów. Uprawiałem z dziewczyną petting- ocieraliśmy się swoimi narządami bez żadnego zabezpieczenia w 6 dniu cyklu (przedostatnim dniu miesiączki). Nie doszło również do wytrysku. Po wszystkim dziewczyna założyła bieliznę i poszliśmy spać. Rano przy kąpieli zauważyliśmy na jej bieliźnie preejakulat. Obawiamy się, że podczas pieszczot doszło do kontaktu preejakulatu z wejściem do pochwy. Do penetracji jak i stosunku między nami nie doszło. Czy istnieje ryzyko ciąży?
MĘŻCZYZNA, 23 LAT ponad rok temu

Zapłodnienie

Nie wiem jakim sposobem odróżnia Pan na bieliżnie partnerki preejakulat od jej wydzieliny???Jeśli nie wystąpi miesiączka w terminie to trzeba wykonać test ciążowy.

Doświadczona specjalistka w dziedzinie ginekologii i położnictwa. Specjalizuje się w leczeniu nietrzymania moczu i atrofii pochwy. Wykładowca Laser and Health Academy.
0

Na podstawie jakich parametrów organoleptycznych rozpoznał Pan że wydzielina na bieliźnie partnerki to preejakulat czy wydzielina z dróg rodnych?
Ryzyko ciąży istnieje.

Specjalista w dziedzinie ginekologii i położnictwa. Posiada wieloletnie doświadczenie w diagnozowaniu i leczeniu najczęstszych chorób ginekologicznych.
0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty
Ważne tematy