Petting przez bieliznę w czasie okresu a ryzyko ciąży

Witam, uprawiałem z dziewczyną petting- ocieraliśmy się swoimi narządami bez żadnego zabezpieczenia w 6 dniu cyklu (przedostatnim dniu miesiączki). Nie doszło również do wytrysku jednak zauważyliśmy później na jej bieliźnie ejakulat.Obawiamy się, że podczas pieszczot doszło do kontaktu ejakulatu z wejściem do pochwy. Do penetracji jak i stosunku między nami nie doszło. Czy istnieje ryzyko ciąży?

Lek. Magdalena Pikul

W opisanym przypadku prawdopodobieństwo ciąży jest bliskie zero.