Pierwszy stosunek z prezerwatywą a ryzyko ciąży

a więc tak. (ostatni był 17 sierpnia) współżyliśmy 6 i 7 września. Z prezerwatywą, mój chłopak nie doszedł, był to nasz pierwszy raz więc nie wiedzieliśmy na ile możemy sobie pozwolić. Po stosunjku poszedł sprawdzić czy prezerwatywa nie pękła. Ufam mu - stwierdził ,że wszystko w jak najlepszym porządku. Według moich obliczeń okres powinien być koło 14,a 17 września. (okres dosć nieregularny ok waha sie miedzy 28 a 34 dni. Istnieje duze prawdopodbienstwo ciazy?
ponad rok temu

Lek. Rafał Gryszkiewicz

Jeśli prezerwatywa była prawidłowo założona, to ryzyko ciąży jest znikome.