Plamienia 2 miesiące po wczesnym poronieniu

Witam ,jestem 2 miesiące po wczesnym poronieniu (płód max 3 tyg ). 2 lutego dostałam okres,który trwał 3 i pół tyg,plamienia raz były obfite raz bardzo skąpe zdarzył się dzień bez plamienia.W niektóre dni plamienia były brązowe,a następnego dnia znowu krew.W grudniu byłam u gin. stwierdził ,że jest wszytko w porządku.Dodam iż pod koniec stycznia miałam bardzo dużo stresów.Czy może być coś nie tak? I czy po tak długim okresie dni płodne bedą jeszcze,czy były w ciągu tego plamienia?pozdrawiam

Renata GrzechociĹska

Należy udać się do ginekologa. Plamienie może być spowodowane zaburzeniami hormonalnymi, infekcją, zmianą trybu życia lub też innymi przyczynami, które należy wykluczyć.