Plamienia a przyjmowanie preparatu Duphaston

Witam. Staramy się z mężem o potomka. Od dwóch miesięcy birę duphaston na plamienia w drugiej połowie cyklu. Dziś zrobiłam test ciążowy...wyszedł pozytywny, ale od 4 dni mam plamienia. dziś kończę duphaston i nie wiem czy mam czekać do 15 dc i wziąć znów tak jak zawsze czy brać bez przerwy?

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę koniecznie zgłosić się do ginekologa. Po pierwsze potwierdzi ciąże, po drugie zaleci odpowiednie postępowanie. Konieczna jest wizyta lekarska