Plamienia a wynik beta-HCG wskazujący na 1 tydzień ciąży

14 stycznia wykonałam test ciążowy z krwi wykazał 1 tydzień betaHCG 230. byłam u ginekologa dał mi skierowanie na badanie krwi i moczu. 23stycznia w czwartek plamiłam napierw na brązowo później niestety ciemoczerwono jak normalny okres.. dziś kwrawienie ustało(27.01) czy mogę mieć jeszcze nadzieje że nadal jestem w ciąży? czy mam się udać do ginekologa czy i kiedy zrobić test? Proszę o pomoc mama mi mówiła ze w pierwszej ciąży miała 1 okres. dowiedziała się że jest, dopiero w drugim miesiącu

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
W opisanej sytuacji nie można jednoznacznie potwierdzić bądź wykluczyć utraty ciąży. Proszę udać się na wizytę do specjalisty ginekologa, który zleci odpowiednie badania mające na celu weryfikację czy doszło do poronienia.