Plamienia i bóle brzucha w początkowej ciąży

Witam! Mam pytanie ,mianowicie tydzien temu powinnam dostać okres (10.04)lecz nie dostalam.. Zrobiłam test ciazowy - wynik pozytywny Dziś (16.04) zaczął bolec mnie brzuch jak przy okresie,bola mnie rowniez piersi i w dodatku zaczełam lekko krwawic (plamic) Czy to powod do zmartwien?! Dziękuje za odpowiedz

Robert Markowski Ginekologia

Szanowna Pani , każde krwawienie w ciąży jest niepokojącym objawem. Proponuję odwiedzić swojego ginekologa