Plamienia i bóle podbrzusza podczas stosowania tabletek antykoncepcyjnych

Witam! 15 stycznia tego roku urodziłam dziecko tabletki antykoncepcyjne zaczęłam brać od maja i biorę je do dziś i występują u mnie plamienia jak tylko skończy mi się miesiączka i zaczynam brać tabletki. W tym miesiącu do tego wszystkiego mam bóle w podbrzuszu i towarzyszą przy tym bóle krzyża no i te plamienia brązowe z domieszką krwi prawie cały miesiąc. Bardzo proszę o pomoc

Witam. Prawdopodobnie potrzebuje Pani tabletek o innym składzie hormonalnymi. Proszę skonsultować się z ginekologiem.