Plamienia i bóle podbrzusza w 21. tygodniu ciąży

Jestem w 21 tyg. i dzisiaj w nocy bardziej niż zwykle bolało mnie w podbrzuszu oraz gdy się podcierałam papierem po siusianiu zobaczyłam plamkę krwi, bielizne miałam czystą, zauważyłam to jeszcze raz w sumie dwa razy po oddaniu moczu w nocy potem było dobrze, czy to jest jakiś powód do zmartwień bo 4 dni temu byłam u ginekologa i było wszystko dobrze. Teraz mnie pobolewa podbrzusze jak zresztą cały czas ale plamień nie ma boje się że się może powtórzyć, gdyż w styczniu miałam poronienie w 8 tyg.

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Plamienie oraz dolegliwości bólowe w obrębie podbrzusza wymagają pilnej oceny specjalisty ginekologa. Proszę nie bagatelizować objawów!