Plamienia i obfity okres po zabiegu łyżeczkowania z powodu obumarcia ciąży

Witam. 17.12 mialam zabieg lyzeczkowania z powodu obumarcia ciazy. 16.01 mialam najpierw plamienia przez kilka dni a pozniej bardzo obfity okres,lacznie trwalo to ok 10 dni. Teraz okresu nie mam. Robilam test,wychodzi negatywny. Czy to jest normalne i czy mam czekac dalej czy poprosic lekarza o cos na wywolanie? Bole w podbrzuszu mam jak zawsze przed okresem ale czekam juz 2 tyg... raz tylko mialam ciemnobrazowy paseczek w sluzie ale pozniej robilam testy i wychodza ujemne.

Lek. Katarzyna Szymczak

Rdziałabym udać się do ginekologa, konieczne jest badanie ginekologiczne.
Pozdrawiam

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę koniecznie udać się do lekarza ginekologa. Konieczne badanie lekarskie aby móc coś powiedzieć i zalecić odpowiednie postępowanie.