Zabieg łyżeczkowania po obumarłej ciąży a plamienia

Byłam w ciąży, która obumarla w 11 tygodniu. 13 września miałam zabieg lyzeczkowania 2 tygodnie później byla kontrola podobno macica się oczyscila, 20 października dostałam okresu poprzedzonego I zakończonego bardzo lekkim plamieniem( 2 dni przed w sluzie trochę krwi) sam okres był nieco obfitszy po 4 dniach skończyło się krwawienie I przeszło w lekkie plamienie. Czy to normalne czy zgłosić się do lekarza?

Lek. Tomasz Budlewski

Jeżeli ma Pani jakieś watpliwości to warto udac sie do lekarza, po badaniu bedzie mozna cos więcej powiedzieć.