Łyżeczkowanie po obumarłej ciąży u 28-latki

w lutym tego roku mialam zabieg lyzeczkowania, ciaza obumarla w 8 tyg. do tej pory bylo wszystko w porzadku natomiast od 2 mies zdarzaja mi sie plamienia po stosunku badz kilka dni przed okresem, 5 dni temu bylam na kontroli u ginekologa i jest niby wszystko wporzadku, wszystko ladnie zagojone. wiec skad te plamienia? lekarz twierdzil ze moze ze stresu badz naczynia sa jeszcze bardzo wrazliwe, i mam sie nie martwic. czy aby na pewno ?

Witam Panią, stres może rzeczywiście być bardzo szkodliwy, szczególnie że to Pani się przydażyło to przeżycie traumatyczne. Należałoby więc skoncentrować się na zapobiegnięciu dalszej komulacji stresu aby niedopuścić do różnych psychicznych i organicznych komplikacji. Pozdrawiam miło