Zabieg łyżeczkowania z powodu obumarłej ciąży

Witam. Dnia 20.08 tego roku mialam zabieg lyzeczkowania z powodu obumarlej ciazy. Po 4 dniach mialam kolejny zabieg gdyz jeszcze zostal pecherzyk ciazowy. Krwawilam ponad miesiac. Od tamtej pory caly czas boli mnie prawy jajnik. W bad usg wyszlo ze mam jeszcze jakis plyn obok macicy. Teraz pomimo stosowania tabletek antykoncepcyjnych nadal boli i ciagle plamie krwia. Prosze o porade co mam dalej zrobic i czy to normalne

Aleksander Ropielewski

Sugeruję kontakt z ginekologiem. Wygląda na to, że doszło do powikłania, jednak bez mozłiwości badania nie jestem w stanie udzielić jednoznacznej odpowiedzi.