Zaburzenia miesiączkowania po zabiegu łyżeczkowania z powodu obumarcia ciąży

Dzien dobry, w maju mialam zabieg lyzeczkowania(ciaza obumarla w 9 m-cu).Przy drugiej miesiaczce (po 26 dniach) pojawila sie dosc obfite krwawienie (koloru czerwonego) i po ok 2-3 godz. ustalo(sadzac, ze to cykl na 3 dzien zrobilam wyniki hormonow LH0.64, FSH 1.53, PROG 6.52,beta hcg 0)potem po 4 dniach pojawilo sie nastepne krwawienie, ktore trwalo 5 dni.Teraz, tj. przy kolejnym cyklu po 28 dniach historia sie powtarza.Jaka moze byc tego przyczyna i czy utrudni mi to zajscie w ewantualna ciaze?

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Opisany problem wymaga wdrożenia kompleksowej diagnostyki ginekologicznej. Wskazana jest wizyta kontrolna u lekarza ginekologa.