Plamienia na tydzień przed okresem

Dobry wieczór.Zaczełam plamić 12 września tydzień przed okresem . okres jak zwykle obfity i ze skrzepami. zaraz po okresie małe plamienia potem znowu okres szczególnie obfity w nocy.Mam problem ze snem bo ciagle chodze spiaca i to nie od teraz. moj gin mowił mi wczesniej ze to moze byc od leków bo lecze sie na nerwice. dietetyk ,okulista, za kazdym razem pytaja mnie czy nie mam tarczycy i tez duzo przybyłam na wadze . gin nie chciał mi dac na badania hormonalne . czy to wszystko moze miec zwaz

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę koniecznie udać się do lekarza rodzinnego, po wstępnym i przeanalizowaniu dotychczasowej diagnostyki będzie można można określić odpowiednie dalsze postępowanie.