Plamienia zamiast krwawienia miesiączkowego

Witam, cały czas mam plamienia, nie ma normalnego okresu, a jak już sie juz pojawi to jest bardzo obfity i ze skrzepami. Straciłam zaufanje do swojego dotychczasowego ginekologa bo on twierdził że to czasem normalne. Ostatnio kupilam tabletki castagnus po 2 dniach plamienia ustały później pojawiła się miesiączka i znowu mam plamienia. Co to może być ?

Na pewno nie jest to stan prawidłowy. Wymaga Pani pełnej konsultacji ginekologicznej z wykonaniem cytologii, badania USG n.rodnego przezpochwowego. Ale przede wszystkim dobrze zebranego wywiadu. W Pani opisie brakuje wielu cennych informacji na temat innych stanów zdrowotnych (porody, poronienia, przebyte zabiegi, schorzenia towarzyszące itd, itp)