Plamienia po okresie u 25-latki

Witam. Mam problem z miesiączkowaniem. Ogólnie dostałam miesiączki 2 tygodnie po porodzie (obfite). Mam co 28 dni tylko problem w tym, ze teraz (10 miesięcy po porodzie) mam po okresie parę dni plamienia już tak drugi raz i nie wiem czy mam się martwic. Dziękuję za odpowiedz. Pozdrawiam

Aleksander Ropielewski

Konieczny jest kontakt z ginekologiem i przeprowadzenie badania a być może również wykonanie badań dodatkowych. Bez możliwości przeprowadzenia badania trudno jest mi pomóc.