Zaburzenia miesiączkowania i problemy z wypróżnianiem

Witam! Po 6 mies po porodzie (cc) przestałam karmić piersią i dostałam okres. Trwał 3 dni, był bardzo obfity i tak bolesny aż miałam problem z wypróżnianiem, jakby milion igieł w odbycie. Po okresie przez tydz bardzo plamiłam prawie na czarno, a płyn wyglądał jak sok z miąższem. Drugi okres wystąpił w terminie po 30 dniach i znów to samo. Bolesny, potem tydz plamienia i czysto. 3 okres był po 30 dniach, słabszy w bólu, mniej obfity ale jest plamienie. czy to się jeszcze reguluje? Tarczycę mam zd

Aleksander Ropielewski

Bez przeprowadzenia badania ginekologicznego i wykonania USG trudno jest mi przewidywać czy objawy będą przemijać stopniowo, czy też jest to trwała przypadłość związana z niedawnym porodem. Proponuję kontakt z ginekologiem.