Plamienia po usuwaniu ciąży martwej

Dzien dobry . 4.03 mialam zabieg (usuwanie ciazy martwej w 12 tyg) na drugi dzien po zabiegu przestalam krwawic. Delikatne plamilam ale to sporadycznie . Dzis w nocy krwawilam i to bardzo mocno wylatywaly mi duze kawalki skrzepow i to naprawde duze . Myslalam ze dostalam jakis krwotok .. Naszczescie teraz leci ale delikatnie co mam zrobic

Aleksander Ropielewski

Sugeruję kontakt z ginekologiem. Bez przeprowadzenia badania ginekologicznego nie chcę udzielić porady, ponieważ nie mam pewności odnośnie Pani obecnego stanu zdrowia.