Plamienia podbarwione brunatną krwią po poronieniu
Witam. Dnia 1 czerwca nastąpiło poronienie wczesnej ciąży (nie było zarodka ani innych oznak ciąży w macicy), poziom betaHCG w 6 tygodniu kształtował się na poziomie 430, później 311. Krwawienie ustało. Kontrola ginekologiczna wykazała w endometrium pseudo pęcherzyk 2,4 mm, zupełnie pusty. Dostałam zalecenie usg po miesiączce. Od 20.06 znów dostałam plamienia, podbarbwione brunatną krwią, bardziej brązowe. Czy to miesiączka? Nie mam możliwości wizyty lek. Czy coś jest nie tak? Proszę o odpowiedź

KOBIETA, 23 LAT ponad rok temu
Piotr Pilarski
79 poziom zaufania
Podczas tego krwawienia mogło dojść do wydalenia pęcherzyka. Opis wskazuje, że wszystko jest w porządku.
Pozdrawiam.