Plamienia podczas stosowania trzeciego opakowania tabletek Daylette

Witam! Mam 18 lat, używam tabletki antykoncepcyjne daylette 24 4, przez pierwszy miesiąc zażywania miałam plamienia, drugie opakowanie-wszystko w porzadku porzadku. Jestem przy trzecim opakowaniu i przy 17 tabletce wystąpiły plamienia. Nigdy nie zapomniałam żadnej tabletki i brałam zawsze o stałej porze. Co to może Oznaczać?

Renata GrzechociĹska

Witam.
Jednym z działań niepożądanych leku są plamienia śródcykliczne, jeśli sytuacja będzie się powtarzała w kolejnych 2 cyklach, proszę się udać do ginekologa, być może trzeba będzie zmienić preparat.
Pozdrawiam