Plamienia krwi ze śluzem podczas stosowania antykoncepcji hormonalnej

Witam , zażywam 2 miesiąc tabletki Naraya Plus, nie są to moje pierwsze tabletki bo już trzy lata stosuje antykoncepcje hormonalną. Wystąpiły u mnie plamienia już drugi raz w ciągu tygodnia, krwawe ze śluzem. Ani przy pierwszym opakowaniu ani przy innych tabl. nigdy mi sie to nie zdarzyło. Czy mam powody do zmartwień ? Czym to może być spowodowane i czy ochrona jest zachowana ? Proszę o pomoc .

Renata GrzechociĹska

Witam.
Plamienia śródcykliczne są jednym z działań niepożądanych preparatów, proponuję wykonać test ciążowy jeśli istnieje szansa na ciąże. Jeśli nie istnieje a sytuacja powtórzy się w następnym cyklu proszę udać się do ginekologa.
Pozdrawiam