Krwawienie w połowie opakowania tabletek Daylette

Witam, jestem w trakcie przyjmowania mojego pierwszego opakowania tabletek antykoncepcyjnych Daylette (dziś 26 tabletka). Pierwszą wzięłam wieczorem gdy pojawiły się plamienia, następnego dnia rano miałam już normalny okres. Przy 20. tabletce znowu dostałam krwawienia, które trwało 3 dni, jednak było bardzo skąpe. Czy to normalne że w połowie opakowania dostałam krwawienia? Czy mam powody do niepokoju jeśli każdego dnia brałam tabletkę punktualnie, a współżyłam bez dodatkowych zabezpieczeń?

Renata GrzechociĹska

Plamienia śródcykliczne są jednym z działań niepożądanych preparatów antykoncepcyjnych. Jeśli w kolejnych cyklach pojawi się taki problem proponuję udać się do ginekologa.