Krwawienie w połowie opakowania Daylette

Od pół roku biorę tabletki Daylette. Podczas 5opakowania dostałam krwawienia (lub obfitego plamienia) w kolorze ciemno bordowym,prawie czarnym. Do końca blistra zostały mi wtedy jeszcze 2tabletki aktywne. Po zakończeniu zrobiłam przerwę i zaczęłam nowe opakowanie. W ostatnim czasie przeżyłam dużo stresu. Tabletki brałam regularnie, nie wymiotowałam, jedynie raz zdarzył się luźny stolec ok.3h po przyjęciu (nie biegunka). Czy powinnam się martwić? Czym może być spowodowane wcześniejsze krwawienie?

Witaj !
Krwawienia lub plamienia mogą mieć rożne podłoże, dlatego powinna pani zgłosić się do lekarza który ten lek zapisał, niestety nie można diagnozować na odległość a potrzebny jest kontakt osobisty ze specjalistą - ginekologiem. Pozdrawiam