Plamienia przy tabletkach Ovulastan

Witam, skonczyłam właśnie 3 tabletek ovulastan. Przy drugim na 6 dni przed końcem pojawiło się plamienie, ale skończyłam opakowanie, w tygoniu przerwy krwawienie było znikome, sytacja pojawiła się też przy 3 opakowaniu w tym samym czasie, ale plamienie było mniejsze. dodam, ze stosowałam już wcześniej inne tabletki 0,5 roku i takie krwawienia zdażały sie co miesiąc i trwały dłużej, odstawiłam więc antykoncepcję, obecna została mi przepisana po odpowiednich badaniach.czy wszystko jest w porządku?

Witam. Raczej nie ma Pani powodów do niepokoju. Tego typu objawy są bardzo częstym działaniem niepożądanym doustnej antykoncepcji.