Plamienia trwające 22 dni

Witam mam pewien problem. Mam 18 lat. Zawsze mam regularny okres trwający 9 dni. Ostatni okres miałam od 15.12 do 23.12. Po 13 dniach dostałam brązowe nieduże plamienia które trwają do dnia dzisiejszego czyli już 22 dni. Co to może myć? Przy okresie mam zawsze bardzo mocne bóle. Bardzo proszę o odpowiedź, ponieważ 1 wizytę u ginekologa mam dopiero za 2 tygodnie, a martwię się. Z góry dziękuję Marta

Renata GrzechociĹska

Witam.
Niestety bez dokładnego badania nie można postawić przybliżonej diagnozy. Proszę poczekać albo przyspieszyć wizytę u lekarza
Pozdrawiam