Plamienia tydzień przed końcem opakowania Belara

Witam mam takie pytanie :po ciazy brałam tabletki antykoncepcyjne po ktorych zle sie czułam wiec odstawiłam je . Ale przez to odstawienie nie dostałam okresu wiec wybrałam sie do lekarza i wykryli u mnie ze mam policystyczne jajniki. Dostałam inne tabletki Belara po ktorych dobrze sie czuje. Jestem obecnie tydzien przed koncem opakowania i zaczelam plamic (troszke) . czy to normalne i czy przez ta chorobę moga tabletki nie działac ??

Lek. Tomasz Budlewski

A jak długo przyjmuje Pani obecne tabletki? Konieczne jest poznanie większej ilości informacji aby móc coś więcej powiedzieć. Proponuję skontaktować się ze swoim ginekologiem.