Plamienia tydzień przed okresem i stosowanie Elin

dzien dobry mam 38 lat we wrzesniu dostalam plamien tydzien przed okresem w pazdzierniku to samo tydzien przed okresem moje endomedium bylo 19mm lekarz stwierdzil problem z hormonami mialam tez przestrzenie pecherzykowe na jajnikach robilam tez bete 0,100 dostalam tabletki elin ,czy ciaza pozamaciczna jest wykluczona po takim wyniku ,czy po tych tabletkach moga byc mdlosci,kuje mnie tez jajnik czy to od tych pecherzykow prosze o dokladna odpowiec co to moze byc i czy ciaza wykluczona.

Lek. Tomasz Budlewski

Ujemny wynik beta hcg praktycznie wyklucza ciąże, chyba że byłoby bardzo wcześnie. Proszę koniecznie udać się do lekarza ginekologa, po badaniu będzie można coś więcej powiedzieć.