Wynik badania markera CA-125 i poziom endometrium

mam 38 lat we wrzesniu mialam plamienia w pazdzierniku tez lekarz stwierdzil problem z hormonami bo moje endomedium 7 dni przed okresem bylo 19mm i przestrzenie pecherzykowe na jajnikach w czasie okresu dostalam tab.elin plamienia ustapily mam mdlosci bol jajnikow czy to od tych hormonow beta 0,100 czy ciaza pozamaciczna wykluczona marker ca125 -54 he 45

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę koniecznie udać się do lekarza ginekologa, po badaniu będzie można określić odpowiednie dalsze postępowanie.