Czy można wykluczyć ciążę pozamaciczną?

moj wiek to 38 lat prosze nie odsylac pytania na forum w lipcu byl stosunek przez 2 miesiace byl okres w terminie wrzesien plamienia w sierpniu i wrzesniu test beta 0,100 wrzesien tez stosunek miesiac pozniej beta 0,100 lekarz stwierdzil przerost blony sluzowej biore tabletki elin czy od nich sie tyje mam bole plecow biore dopiero 2 opakowanie czy ciaza pozamaciczna wykluczona jakie sa objawy endomedium mam 38 lat z odstawienia proszkow krwawienie pylo .

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczne jest powtórzenie beta hcg I koniecznie udać się do lekarza ginekologa. Po badaniu będzie można określić odpowiednie dalsze postępowanie.