Przerost błony śluzowej macicy a ciąża pozamaciczna

dzien dobry mam 38lat ,moj lekarz ginekolog stwierdzil ze mam przerost blony sluzowej macicy powiedzial ze to hormony,chcialam sie spytac jakie sa przy tym objawy mam bole brzucha plecow ale nie caly czas zrobilam tez bete hcg byla 0,100 bo myslalam ze to ciaza pozamaciczna za miesiac znowu wynik 0,100 czy mogl pomylic ciaze pozamaciczna z ta choroba.Prosze o dokladna odpowiedz.

Lek. Tomasz Budlewski

Nie raczej nie można pomylić, ponieważ dwukrotne wyniki ujemne beta hcg raczej wykluczają możliwość ciąży gdziekolwiek. A czy występują u Pani jakieś krwawienia? jak wyglądaja miesiączki? bardzo obfite? Warto także oznaczyć hormony płciowe, najlepiej w 3 dniu cyklu.