Plamienia w 24 tygodniu ciąży

Jestem w 24 tyg ciąży. Mam czasami plamienia, byłam u lekarza, ale nie powiedział skąd się biorą. Powiedział, że może to być jakieś naczynko przy łożysku. Od czasu do czasu bolą mnie też plecy i czuję napinanie brzucha. Czy powinnam się martwić?
KOBIETA ponad rok temu

Takie objawy są niepokojące w tym tygodniu ciąży. Należy wykonać badanie usg i poddać się badaniu lekarskiemu, gdyż mogą to być objawy przedwczesnego porodu. Jeśli po wizycie okaże się, że wszystko w porządku, może Pani przyjmować No-spę i magnez.