Plamienia w drugim miesiącu ciąży

Witam. Jestem w 2 miesiacu ciazy, od ponad tygodnia mam plamienia, na chwile obecna przyjmuje doustnie kwas foliowy oraz luteine. Nic mnie nie boli, zglaszalam fakt lekarzowi ale stwierdzil ze to normalne i z czasem przejdzie, zero jakichkolwiek badan lub glebszego wywiadu. prosze o pomoc

Lek. Krzysztof Szmyt

Witam,
Szanowna Pani, warto udać sie do lekarza ginekologa celem wykonania badania i ewentualnie USG przezpochwowego, bez tych badań nie mogę pomoc. Zawsze można zasięgnąć drugiej opinii. Oczywiście takie objawy moga być całkowicie niegroźne i z czasem minąć. Pozdrawiam