Plamienia z dróg rodnych, bolesność podbrzusza a nieregularne miesiączki

Miesiączkuje od 13 roku życia. Obecnie mam 18 lat. Po pierwszej miesiączce nie miałam jej rok. Potem miałam nieregularną. co 2-3 miesiące. W sierpniu i we wrześniu i 2014roku miałam pierwszy raz regularny okres. Potem spóźnił mi się i dostałam w listopadzie. Przez 3 dni bardzo bolało mnie podbrzusze, bez leków się nie obyło. Od tamtej pory do dziś nie miałam okresu. Dodam, że kilka tygodni temu miałam 2 dni plamienia. Czy to normalne w moim wieku ?

Aleksander Ropielewski

Nie jest to normalne, po 5 latach od menarche okres powinien być już regularny. Sugeruję kontakt z ginekologiem, który zaproponuje odpowiednie badania w celu ustalenia przyczyny zaburzeń miesiączkowania.