Plamienia zamiast okresu, zaburzenia hormonalne a ciąża

Witam mam pytanie zamiast okresu mam tylko plamienia brązowe , zrobilam test ale wyszedl negatywny , od miesiaca bola mnie piersi , czy przy zaburzeniech hormonalnych moga byc takie objawy? dodam ze mam juz 44 lata , za pare dni ide do lekarza ale martwie sie i nie daje mi to spokoju co mi jest i czy to moze byc jednak ciąża?
ponad rok temu

Witam. Trudno dokładnie określić z czym związane są podane przez Panią objawy bez przeprowadzenia bezpośredniego badania. Zaburzenia hormonalne jak najbardziej mogą dawać takie dolegliwości. Jeśli chodzi zaś o testy ciążowe to większość z nich daje wiarygodne wyniki po 10-14 dniach od stosunku.