O czym świadczy brązowe plamienie zamiast okresu po poronieniu?

witam. od około 2 tygodni spóźnia mi sie okres a wczoraj zamiast niego dostałam dość obfite brązowe plamienia. Około 4 miesiecy temu miałam poronienie ale byłam u lekarza na kontroli i mówił ze wszystko jest dobrze. wyczyscilam sie sama. dodam jeszcze ze przy tych plamieniach bolą mnie jajniki oraz piersi. test ciążowy robiłam wyszedł negatywny. czy to może byc cos powaznego ?

Lek. Tomasz Budlewski

Być może zaburzenia hormonalne. Należy wykonać poziom beta HCG i koniecznie ponownie udać się do lekarza ginekologa