Plamienie i krwawienie 3 tygodnie po laparoskopowym usunięciu ciąży pozamacicznej

Witam 3 tygodnie temu mialam laparoskopowo usuwaną ciążę pozamaciczną. Pokrwawila po zabiegu kilka dni i bylo ok. Tydzien temu plamienie i krwawienie wróciło i trwa do dzis. Zrobilam bHCG i jest 11. Mozliwe ze jeezcze nie spadlo do zera czy moze znow jestem w ciąży. A jesli tak, to jakie to moze mieć konsekwencje ? Dodam, ze mam sprawny tylko jeden jajodow i to on byl ostatnio operowany. Pozdrawiam

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuję powtórzyć badanie beta hcg i koniecznie udać się do lekarza ginekologa. Po badaniu będzie można coś więcej powiedzieć. Możliwa jest zarówno ciąża jak i ciąża po za maciczna.