Plamienie i spóźniająca się miesiączka

a więc tak przyjmowałam tabletki antykoncepcyjne od listopada 2013r po ich odstawieniu na zalecenie lekarza miesiączka pojawiła się po 28dniach. i w drugim dniu miesiączki (31.08) współżyłam, test wykonałam 30.09 był negatywny, zaś wczoraj (08.10) pojawiło się u mnie plamienie i myślałam że to jest spóźniona miesiączka ale jest ono dość ubogie i nie wiem czy może być to objawem ciąży, dodam że wzięłam też już pierwszą pigułkę. Czy w tym przypadku jest możliwa ciąża?

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
W razie wątpliwości proszę wykonać test. Jeśli sytuacja nie unormuje się w najbliższym czasie to konieczna będzie wizyta u ginekologa.