Plamienie po miesiączce i stosunek przed okresem

witam mam nastepujacy problem kilka dni po miesiaczce (ok 4-5) nastapilo u mnie plamienie ( plamki krwi z czasem przechodzace w rozowe i na koncu bazowawe )dodam ze w dzien przed miesiaczka mialam stosunek i w dzien ostatni....miesiaczki....prosze o pomoc gdyz wizte lekarska ma dopiero za tydzien

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Opisane dolegliwości mogą być spowodowane wahaniem poziomu hormonów. W przypadku współżycia bez zabezpieczenia nie można wykluczyć ciąży. Proszę dać się na wizytę do lekarza w umówionym terminie.